Neler yeni
  • ☼ FLaTCaST ELELE'YE FACEBOOK , RESMİM.NET , HIZLIRESİM.COM , TİNYPİC.COM , PİC-UPLOAD.DE , DİRECTUPLOAD.NET aracılığı ile resim, gif vb. görseller kesinlikle eklenmemesi önemle rica olunur. Eklendiği an görevli arkadaşlar tarafından silinecektir!!! ☼

Forum maviş, Çikolata Rüyası(Tatlı Ve Tuzluyu bir arada sevenlere bu tarif)

BELGİN

Emektar Admin
Web sitesi
www.forummavis.com

• 2 adet milföy hamuru
  • 80 gr çikolata
  • Badem, fındık veya Antep fıstığı hangisini seviyorsanız.
  • Yumurta sarısı
[h=2][/h]Merhaba yine basit ve etkili sunumlu bir tarif daha veriyorum.
Öncelikle yağlı kağıt üzerine milföyü koyun. Öle uzun olması 2 adet milföy marketten aldıklarınızı kırmadan gösterdiğim şekilde koyun. Tam ortasına tablet çikolatayı koyarak yanlardan çapraz şekilde en alt ve en üstü düz olarak kesin. Örgü örüyormuş gibi sağ ve soldan üst üste milföyleri birleştirin. Yumurta sarısını sürün. Son olarak küçük parçalara ayırdığınız bademleri üzerine serpin ve fırına atın. Üzeri kızarıncaya kadar pişirin ve servis edin. Afiyet olsun.

Yapın yiyin diosun yani :) Emeğine sağlık Belgin sağol.

:DHocam, inanın Tariflerinizi okumaya ,en azından bana Doktorlar müsaade etmiyecek diye korkmaya başladım;) Şaka tabikide diyorum. Emeklerinize sağlık, yiyenlere afiyetler olsun dileklerimle .Teşekkürler

Ben tatlı ve tuzluyu bi arada çok sevmiyorum Efe.Ama tercih edenleri biliyorum.Ha illada yerim diyosan yaparım :)

Teşekkürler hocam :)

Geri
Üst Alt