Neler yeni
  • ☼ FLaTCaST ELELE'YE FACEBOOK , RESMİM.NET , HIZLIRESİM.COM , TİNYPİC.COM , PİC-UPLOAD.DE , DİRECTUPLOAD.NET aracılığı ile resim, gif vb. görseller kesinlikle eklenmemesi önemle rica olunur. Eklendiği an görevli arkadaşlar tarafından silinecektir!!! ☼
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PRoFeSSioNaL

Kurucu Başkan
Web sitesi
www.flatcastelele.com
Arkadaşlar bildiğiniz üzere sitemiz henüz yeni ve yapılanma aşamasındadır, ve günden güne düzenlemeler, değişiklikler yapılmaktadır.Bize göstermiş oldugunuz sabır ve anlayıştan dolayı herkese teşekkür ederiz..
Arkadaşlar Biz site yönetimi olarak sizden tek ricamız, tek dileğimiz, paylaşacağınız tema, index, resim v.s.. lerinize kendimiz url alıp ekleyelim.. Herhangi bir siteden link alıp url alıp eklemeyelim.. Bu herşeyden önce suçtur ve şikayet halinde sitemizin kapanmasına neden olabilir.. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi forumlar dileriz.. Saygılarımızla..

Flatcast elele Ailesi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Herkez Gerekeni Yapacaktır. Keyifli Forumlar

link url kendimiz alalım derken ben hızlı resimden alıyorum yıllardır varmı mahsuru aydınlatırsanız sevinirim yeni üye oldum birde bana tema paylaşımını nasıl yapacam anlayamadım yapamadım şimdiden tşkr ederim

Kendi tasarımlarımızı kullanalım başka site lerden ve url den kasit baskalarinin emeklerini kendimizin gibi göstermeyelim iyi forumlar

aynen katılıyorum emek hırsızlığına gerek yok dj ankaralı atilla kardeş hizli resimden veya başka bir yerden url almanda sakınca yok yeterki kendi çalışman olsun duyurudaki kasıt başkasının çalışmasını çalıp burada paylaşma hakkındadır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt