Neler yeni
  • ☼ FLaTCaST ELELE'YE FACEBOOK , RESMİM.NET , HIZLIRESİM.COM , TİNYPİC.COM , PİC-UPLOAD.DE , DİRECTUPLOAD.NET aracılığı ile resim, gif vb. görseller kesinlikle eklenmemesi önemle rica olunur. Eklendiği an görevli arkadaşlar tarafından silinecektir!!! ☼

PRoFeSSioNaL

Kurucu Başkan
Web sitesi
www.flatcastelele.com
Seninle zor zamanlar geçirmenin bile aşkımıza bir katkısı oldu. Bizi olduğumuzdan daha güçlü bir çift yaptı.

Seninle birlikte hayatım o kadar anlam kazandı ki, bütün hayatımı seni bulmak için harcamışım gibi geliyor

Tüm yaralarını iyileştirmek ve seni mutlu etmek için buradayım. Seni asla hayal kırıklığına uğratmayacağım ya da ağlatacağım. Bana her zaman güven. Çünkü benim için önemli olan tek şey senin iyiliğin. Sadece bunu bil!

Aşkın gözü kördür, diyorlar ama senin aşkın benim gözlerimi açtı ve beni daha iyi biri haline getirdi. Senin sayende, şimdi gerçek aşkın ne olduğunu biliyorum.

Sadece bir bakışta sana aşık oldum. Seninle birlikte yaşlanmak istediğimi anlamak için bir gün yetti. Seni seviyorum ve asla kaybetmek istemiyorum aşkım!

Güzel bir şarkı olsaydın, en sevdiğim şarkı olurdun. Bir kitap olsaydın, fikrimi sonsuza dek değiştirirdin. Ama sen sensin ve ne olursa olsun seni seviyorum aşkım!

Güneşin parladığını her gördüğümde seni düşünüyorum. Ve biliyor musun? Binlerce güneş, güzel ruhundan ve melek yüzünden gelen ışığın gölgesinde kalır aşkım!

Seninle tanışmak bir duanın cevabı gibiydi aşkım, şimdiki duam ise seninle bir ömür boyu beraber olmak!

Bazen favori kupan olmak istiyorum, böylece her gün bana dokunabilir ve güzel ellerinle kollarımı tutabilirdin. Bazen en sevdiğiniz battaniyen olmak istiyorum, böylece seni rahat ve sıcak hissettirebilirdim. Bazen ise seni kötülüklerden ve üzüntülerden korumak için koruyucu meleğin olmak istiyorum. Çünkü seni çok seviyorum aşkım!

Sevgilim, tek istediğim hayatımın sonuna kadar seninle kalmak. Bana rahatlık, güven ve ilham veriyorsun. Yanımdayken aynı şeyleri hissettiğini biliyorum!

Geri
Üst Alt