Neler yeni
  • ☼ FLaTCaST ELELE'YE FACEBOOK , RESMİM.NET , HIZLIRESİM.COM , TİNYPİC.COM , PİC-UPLOAD.DE , DİRECTUPLOAD.NET aracılığı ile resim, gif vb. görseller kesinlikle eklenmemesi önemle rica olunur. Eklendiği an görevli arkadaşlar tarafından silinecektir!!! ☼

TEMA Oymacıdan 2016 flatcast radyo temaları,suyun içinden gökyüzünü seyretmek,radyo temaları, radyo temaları,flatcast hareketli temalar

Oymacı

Emektar Admin
bvm7whdqwk5.gif

Ekli dosyalar

• suyun içinden gökyüzünü seyretmek.fcp
    286 bayt · Görüntüleme: 60
Mavi deniz,mavi gökyüzü, fazla söze gerek yok huzur.:)

Bende bu temaya bakanlara, huzur dolu kalpler diliyorum kardeşim.Teşekkürler

biraz ders alsak senden cok guzel olcak benimkilerde renkler bozuluyor bundan harika kalmis

Estağfirullah Çetin kardeşim, teveccüh ediyorsunuz .Ben de kendimce her gün bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum.şunu paylaşayım sizle acizane.hareketli bölümün dışında kalan yerleri ayrı bir katman olarak keserek resmin üstüne koyulmadımı,sabit gibi görünen bölgeler de programın bütünü içerisinde olduğun dan katman hareketliliği o kısmı da etkiliyor titreşimler oluşabiliyor .Birde hareketli temalar radyo da patlamasın diye photoscape'ye atıldığından scapenin çözünürlüğü yetemiyor ve helede bazı renk geçişleri daha fazla patlıyor.Tabiki bu benim acizane kendimce fikir ve deneyimlerim yanılıyorda olabilirim.Sadece paylaşmak istedim.Yine de sizin kendi fikir ve deneyimleriniz şüphesiz daha önde gelir .Saygı ve hürmetlerimle . Ayrıca yorumunuz için de Teşekkür ederim.

Ellerinize emeğinize sağlık çok hoş olmuş

Çok Teşekkür ederim B3ST3 kardesim.

Çok başarılı bir çalışma, emeğine sağlık Oymacı.Tebrikler...

Estağfirullah, Efe kardeşim.Güzel yorumunuz için çok Teşekkür ederim.

​Emegine yüregine saglık paylasım adına tşklr

Teşekkür ederim,ByÇilek .

süper

cooltext225152013321859.png

Geri
Üst Alt