Neler yeni
  • ☼ FLaTCaST ELELE'YE FACEBOOK , RESMİM.NET , HIZLIRESİM.COM , TİNYPİC.COM , PİC-UPLOAD.DE , DİRECTUPLOAD.NET aracılığı ile resim, gif vb. görseller kesinlikle eklenmemesi önemle rica olunur. Eklendiği an görevli arkadaşlar tarafından silinecektir!!! ☼

MeLiss

FCTS Üye
selam arkadaslar ben MeLiss Almanya yada yasiyorum aslen sivasliyim 33 yasindayim size kisaca kendimi tanitayim..Damarima basildimi acaip sinirli biriyimdir. Bakmayin burada çok uysalim Çok iyi niyetliyimdir. Karsimdakine deger veririm ama verdigim saygi karsiliginda saygisizligi hissedersem canina okurum Birine kizdim da mi direk söylerim. Lafi evirmem çevirmem yani. Insanlari dinlemeyi çok severim, yardim etmeyi de. Iyi bir sirdasimdir. Sorun çözümünde çogu kez iyiyimdir, tilkilerim iyi dolanir Birine yardim ettigimde benden mutlusu yoktur, ama karsimdakinin de bunu anlamasini beklerim. Asla kimseyi gerçekten haketmedigi müddetçe alkislamam. Ama birine güzel birsey söylüyorsam, alkisliyorsam duygularim gerçektir, samimidir ve içtendir. Seytana papucunu ters giydiren, içten pazarlikli biri degilimdir, bilmem zaten öyle dalavere çevirmeyi. Bencilligim yoktur, ama karsimdakin de onu hissedersem feci bencil olurum. Olaylar karsisinda yaptigim yorumlar ve hislerim genelde dogru çikar Asla yönlendirilmekten, sikbogaz edilmekten, isrardan hoslanmam. Daralirim, bogulurum. Adaletsizligi asla kabul etmem, kime yapilirsa yapilsin. Konu benimle bile ilgili olmasa adaletsizlik varsa kendimi paralar çözerim, müdahale ederim. Hakkimi savunurum, kimsenin lafi altinda kalmam Çogu arkadasim bu yönüme imrenir Biraz da inatçiyim. Offf ne çok yazdim be

Geri
Üst Alt