Neler yeni
  • ☼ FLaTCaST ELELE'YE FACEBOOK , RESMİM.NET , HIZLIRESİM.COM , TİNYPİC.COM , PİC-UPLOAD.DE , DİRECTUPLOAD.NET aracılığı ile resim, gif vb. görseller kesinlikle eklenmemesi önemle rica olunur. Eklendiği an görevli arkadaşlar tarafından silinecektir!!! ☼

esmanurr

FCTS Üye
KARABASAN, ANKEBUT, ALKARISI
Karabasan, ankebut doğal bir durumdur. Bir cin vakasıdır. Amacı korkutmaktır. Korkmanıza hiç gerek yoktur. Nasıl mı, bilmeniz gereken çok şey var. Lütfen tamamını okuyunuz.
Halk dilinde karabasan bir çeşit cindir. Bu cinler gezginci ve mekan cinleridir. Mezarlık, sokaklar, pis yerler ve evlerde yiyecek ararlar. Gezerken insanları incelerler onların yapılarını yaşam tarzını ve inancını incelerler. Bazı insanların inancı bu cinlerin hoşuna gitmez. Bu nedenle geceleri uykuda korkutmak ister. Amacı ya imanını ölçmek ya da öfkelendiğinden korkutmak istemektir.
Uyuyan bir insanın ruhu uykudayken bedeni terk eder. Karabasan(cin) uyumuş bir bedene yerleşir, şekil alır ve katılaşır. İnsanın kasları kaskatı kesilir. Cin bedene girdiğinde uyuyanın ruhu hemen bedene geri döner. Ama kontrolü devralamaz. Yönetim, merkezi cin tarafından işgal edilmiştir. Eğer kendinize gelmek ve uyanmak için uğraşmazsanız sıkıntı çekersiniz. Zaten doğal olarak insan bu durumdan korkar. Hemen uyanma çabasına girer. Bağırır, çağırır kimse duymaz. Ruhu boşta kalmıştır. Uyanamaz. Bir süre sonra cin ruhun çabasına dayanamaz ve bedeni terk eder. Çıktığında insanın o korkulu ve şaşkın uyanışına güler ve dalga geçer. Cinlerden korkmayınız. Onlar ne korkulacak ne de zararlı varlıklardır.
Bini aşkın karabasan vakası yaşadım. Hatta bazı yıllar her gece gelirdi. Gelmesi bir şey değil uykumu bölüp beni rahatsız ediyorlardı. Bir karabasanın dört farklı şehirde ve trenle uyuduğum her beldede beni bırakmayıp rahatsız ettiğini bilirim. Bir gün bir köy evine misafir oldum ve bir odasında yatsı namazı kılmıştım. Evime gittiğimde ve uyuduğumda bir karabasan her zamanki gibi beni rahatsız etti. Cinlerin rahatsız etme şekli genelde böyledir. Geçtiğiniz bir bölgeden peşinize takılan cinin rahatsız etmesidir. Bir gün sürekli bu tür şeyleri yaşadığım için tam geleceği bir anda yataktan doğruldum ve’ Ben Allahtan başka kimseden korkmam. Allah bizi görüyor. Allah’a öyle dualar ederim ki kendini kurtaramazsın.’dedim. yatak odamdan kaçtığını iyi biliyorum. Bu tür olaylar genellikle mezarlık, ahır ve pis yerlere uğramak sonucunda peşinize takılması sonucu uykuya daldığınız anda gerçekleşir. Bir de karabasan her insana gelmez. Dikkatlerini çeken farklı insanlara giderler.
Bazı durumlarda çok uykusuz ve yorgun olduğum dönemlerde enerji bedenimin etkisiyle midir nedir karabasanın bana yaklaştığını hissedebiliyordum. Yani sanki tüplü eski bir televizyonun ekranına yaklaştığınızda tüylerinin nasıl hareket eder o hafif elektriği hissedersiniz aynen onun gibi göğüs bölgesinde elektriklenme hissederim. Böyle dönemlerimde bana gelemiyordu. Yani basamıyordu. Çünkü ruhum bedene hemen dönüş yapıyordu. Beden cin tarafından gasp edilmeden ruhun kontrolünde oluyordu. Hatta bazı durumlarda uykudayken tam beni basacağı anda gözlerim kendiliğinden açılıyordu ve böyle bir durumda karabasan bana yaklaşamıyordu hatta benden korktuğunu tahmin ediyorum.

Emeğine yüreğine sağlık.. Güzel paylaşımın ve emeğin için teşekkürler

Emeginize saglik güzel paylasim i,çin tesekkürler

Geri
Üst Alt