Neler yeni
  • ☼ FLaTCaST ELELE'YE FACEBOOK , RESMİM.NET , HIZLIRESİM.COM , TİNYPİC.COM , PİC-UPLOAD.DE , DİRECTUPLOAD.NET aracılığı ile resim, gif vb. görseller kesinlikle eklenmemesi önemle rica olunur. Eklendiği an görevli arkadaşlar tarafından silinecektir!!! ☼

BİLGİ Windows Sistemlerin'de Olmazsa Olmaz Yazılımlardan: K-Lite Codec Pack

PRoFeSSioNaL

Kurucu Başkan
Katılım
14 Ağu 2013
Mesajlar
2,794
Tepkime puanı
354
Puanları
83
Yaş
44
Web sitesi
www.flatcastelele.com
d0b9e469.png


Açıklama:

K-Lite Codec Pack, DirectShow filtreleri, VFW / ACM codec ve araçları koleksiyonudur. Ses ve video formatlarını kodlamak ve kod çözme için kodekler ve DirectShow filtrelerine ihtiyaç vardır. K-Lite Codec Pack, tüm ses ve film dosyalarınızı oynamak için kullanıcı dostu bir çözüm olarak tasarlanmıştır. K-Lite Codec Pack ile tüm popüler ses ve video formatlarını ve hatta daha az ortak formatları oynatabilmelisiniz.

Genel Özellikleri:

Çok kullanıcı dostu ve kullanımı kolaydır.
Sık sık güncellenir. Bu nedenle, en yeni ve en iyi bileşenlerle her zaman günceldir.
Paket, acemi kullanıcılar için mükemmel bir kutu dışı deneyim sunar, aynı zamanda uzman kullanıcıların bir şeyleri tweak için birçok seçenek sunar.
Dahil olan tüm bileşenler, codec uzmanları tarafından dikkatlice seçilmiştir.
Paket, yüksek düzeyde esneklik sunar. Örneğin, tercih ettiğiniz kod çözücülerinizi ve ayırıcılarınızı birçok format için yapılandırabilirsiniz.
Windows Media Player ve Media Center ile birlikte çalışır. Her ikisi de Media Player Classic, ZoomPlayer, KMPlayer, Potplayer, GOM Player ve diğerleri gibi diğer popüler directshow oyuncularıyla birlikte.
Kaldırma işlemi, paket tarafından yüklenen her şeyi kaldırır. Tüm kayıt defteri anahtarları dahil. Tüm değişiklikler, paketin kurulumundan önce doğru şekilde geri alınır ve duruma geri döndü.
Tüm filmlerinizi ve müziğinizi oynamanız gereken her şeyi içerir.
Bu paketin büyük bir kullanıcı tabanı var. Bu, sorunların bulunduğu ve hızlı bir şekilde çözüldüğü anlamına gelir.

Yaklaşık 17 yıldır kullandığım sağlam kodek paket yazılımıdır.Daha bir kez olsun virüs uyarısı almadığım ender yazılımlardan.....

Diğer codec paketlerine kıyasla benzersiz özellikler:

Paket, Windows'un tüm sürümlerinde XP'den Windows 10'a kadar çalışır. Yapay zeka yükleme mekanizması, Windows'unuzun sürümüne göre otomatik olarak adapte olur. Ayrıca, kendisini bilgisayarınızda zaten hangi kodeklerin yüklü olduğuna göre uyarlar.
Hem 32 bit hem de 64 bit kodek içerir.
Yükleyici, sisteminizdeki bozuk kodek ve DirectShow filtrelerini algılayabilir ve bu sorunları çözmenize yardımcı olur. Bu eşsiz işlevsellik binlerce insanın kendilerini veya diğer paketlerle düzeltemedikleri sorunları çözmelerine yardımcı oldu.
Kurulum tamamen özelleştirilebilir. Hangi bileşenleri yüklemek istediğinizi seçebilirsiniz.
Entegre Sihirbazı ile tamamen özelleştirilmiş bir katılımsız kurulum yapmak son derece kolaydır.
Paketin kendi özel ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre ayarlamanızı sağlayan birçok seçeneğe sahiptir.
Bilgisayarınızda yüklü olan diğer Codec bileşenlerinin temizlenmesine yardımcı olur. Yükleyici, 100'den fazla kodek ve filtre paketini algılayabilir ve çıkarabilir. Bu, eski önemsizden kurtulmanıza yardımcı olur, çatışmaları önler ve sizi sadece temel ve en iyi kodeklerle bırakır.
Kötü, buggy veya dengesiz olduğu bilinen herhangi bir kodek veya filtre içermez. Aslında, yükleyici, bilgisayarınızda zaten mevcut olabilecek bilinen bazı sorunları tespit edebilir ve devre dışı bırakabilir. Bu, problemleri çözer ve sistem kararlılığını iyileştirir.
Paketin farklı varyantları vardır. Küçükten büyükten. İhtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz.
Paket, bazı DirectShow filtrelerinin bazıları için özel kara listeler uygular. Bu kara listeler, belirli uygulamalar ve oyunlarla uyumluluk sorunlarını önlemek için kullanılır. Helpdesks ve diğer destek personeli, sık sık K-Lite Codec paketini, problemleri ve özelliklerini optimum uyumluluk sağlamak için düzeltme yeteneklerinden dolayı tavsiye eder.

Paketin Avantajları CODEC'leri manuel olarak yükleme:

Mevcut en iyi kodekler, CODEC uzmanları tarafından sizin için zaten seçilir. İhtiyacın olanı bulmanıza gerek yoktur.
Kurulum daha basit, daha hızlı ve daha düzenlidir.
Tüm kodeklemelerinizi güncel tutmak çok daha kolaydır. Bireysel bileşenlere güncellemeleri takip etmeye gerek yoktur.
Bileşenler, mükemmel uyum içinde birlikte çalışacak şekilde otomatik olarak yapılandırılır. Her şeyi manuel olarak kurarsanız kolayca ulaşılmayan bir şey. Kesinlikle farklı ayırıcıların ve kod çözücülerin bir karışımını kullanırsanız.
Daha iyi varsayılan ayarlar.
Kurulum sırasında daha fazla yapılandırma seçeneği. Bu, özellikle katılımsız kurulumlar için faydalıdır.
Paket, Windows Gezgini için genişletilmiş video thumbnail üretimi işlevselliği sağlar. Tüm popüler video dosyası formatları desteklenir.
FLV ve MKV video dosyaları için Windows Gezgini'nde Süre ve Genişlik / Yükseklik gibi dosya özelliklerini göstermek için destek ekler.
Paket, Windows Media Player ve Media Center'ı otomatik olarak tüm ortak ses ve video dosyası formatlarını tanıma, böylece bu dosyalar medya kütüphanenizde görünmesini sağlar. Normalde bu, her türlü manuel kayıt defteri tweaks gerektirir.
Paket, yüklü kodekleri yönetmek ve yapılandırmak için çok yararlı araçlar içerir.

CODEC PAKETİNİN AVANTAJLARI MPC-HC'nin bağımsız bir kopyası ile karşılaştırıldığında:

Paket, birkaç ses ve video formatının oynatılmasını destekler.
MADVR ile birlikte MPC-HC'yi kullanırken daha iyi video kalitesi elde edersiniz. Bu, Codec paketine dahil edilmiş gelişmiş bir video oluşturucudur.
MPC-HC'nin daha sık güncellemeleri elde edersiniz. Paket, MPC-HC ve LAV filtrelerinin kararlı gelişimi içerir. Bu, en son iyileştirmelere erişebileceğiniz ve daha erken düzeltmeniz anlamına gelir.
Paket, doğrudan oynatma ile ilgili olmayan ek işlevler sağlar. Örneğin, Windows Gezgini'nde video thumbnail üretimi ve Windows Gezgini'nde MKV dosya özelliklerinin görüntülenmesi.
Codec, diğer uygulamalar için de mevcuttur (isterseniz). Kodekleri sadece MPC-HC için yüklemek de mümkündür.

MPC-HC açtığınız yabancı flimi, yazılım algılar ve internet'ten o flime ait Türkçe alt yazı dosyasını indirir ve flime adapte eder ve siz flimi Türk alt yazılı izlersiniz.Kütüphanesinde 100000 fazla flim alt yazı kütüphanesine sahiptir.

CODEC paketinin avantajları VLC oynatıcıya göre:

MADVR (gelişmiş bir video oluşturucu) ile birlikte MPC-HC'yi kullanırken daha iyi video kalitesi elde edersiniz.
Paket, doğrudan oynatma ile ilgili olmayan ek işlevler sağlar. Örneğin, Windows Gezgini'nde video thumbnail üretimi ve Windows Gezgini'nde MKV dosya özelliklerinin görüntülenmesi.
Paket daha fazla donanım ivmesi seçeneği sunar.
MKV dosyaları için daha iyi destek.
SSA / eşiksel altyazıları oluşturmak için daha iyi performans.
MPC-HC, VLC'den çok daha hızlı yükler.
MPC-HC daha iyi bir kullanıcı arayüzü sağlar.
Kodekler ayrıca diğer uygulamalar için de mevcuttur.

Resmi Web Sayfası :
https://www.codecguide.com/download_kl.htm


Ekran Görüntüsü (Sistem : Windows 7 SP1 Ultimate Edition- K-Lite Coedec v14 (gelmiş-geçmiş en kararlı sürüm) Eski Sürüm)

 
Geri
Üst Alt